Strona główna > Oferta > Transport Chłodniczy

TRANSPORT CHŁODNICZY

Artykuły, które przy przewozie wymagają ściśle określonych norm utrzymania temperatury klasyfikuje się jako produkty przeznaczone do transportu z wykorzystaniem chłodni.

Flota ARBA w segmencie transportu chłodniczego to najnowocześniejsze naczepy typu chłodnia, wyposażone w elektroniczne systemy kontroli temperatury, która - w zależności od potrzeb – zmienia zakres w przedziale pomiędzy 30 st. C ,  - 30 st. C. Najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe i kontrolne pozwalają na bezpieczną i komfortową obsługę zleceń, natomiast systemy termoizolacyjne oraz wyposażenie naczep w przegrody z termowentylatorami umożliwiają transport artykułów wymagających dodatniej i ujemnej temperatury. Dodatkowo -  rejestratory temperatury monitorują oraz potwierdzają warunki temperaturowe podczas całego przewozu.

Dla potrzeb transportu chłodniczego ARBA wydzieliła specjalny dział, zajmujący się wyłącznie obsługą zleceń z zakresu przewozu materiałów wymagających zastosowania naczep typu chłodnia, co daje gwarancję skuteczności i jakości, które ARBA zawsze stawia za cel swoich działań.

W chwili obecnej w skład floty ARBA wchodzi 8 naczep chłodniczych – wszystkie tworzą zestawy wraz z ciągnikiem siodłowym VOLVO FH12.