Strona główna > Oferta > Transport Plandekowy

TRANSPORT PLANDEKOWY

Transport z użyciem naczepy plandekowej, ma szerokie zastosowanie przy przewozie materiałów obojętnych na zmiany temperaturowe.

ARBA ujednolicając system przewozu oferuje swoim Klientom transport z użyciem plandek typu standard, co zapewnia optymalizację i najwyższą jakość świadczonych usług.

W celu indywidualizacji potrzeb, ARBA wydzieliła obszary działalności związane z obsługą Klientów:

  •  Obsługa Klientów „NAPOJE”
  •  Obsługa Klientów „SIECI HANDLOWE”
  •  Obsługa Klientów „MATERIAŁY BUDOWLANE I PRZEMYSŁ”
  •  Obsługa Klientów „HUTY”
  •  Obsługa Klientów „KLIENCI INDYWIDUALNI”

Chronologicznie pierwsza usługa świadczona przez ARBA zawsze pozostawała priorytetowym wyzwaniem dla floty firmy. W chwili obecnej wykorzystując najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego i techniki pozwalające na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału taboru ARBA stawia sobie kolejne cele w wieloletnim rozwoju sektora transportu plandekowego.

Dzisiaj wykorzystanie przewozu z użyciem plandek to proces, który ARBA opracowała do perfekcji, jednocześnie – stale podnosząc kwalifikacje w tym zakresie w odpowiedzi na dynamiczne zmiany zachodzące  wciąż na rynku usług transportowych.

Firma oferuje swoim klientom tabor 62 naczep plandekowych najwyższej jakości, przystosowanych do przewozu pełnej gamy towarów, w tym ładunków ADR (ładunków niebezpiecznych).