Strona główna > Oferta > Spedycja

Spedycja

Nowoczesny transport obejmuje także organizowanie przewozu towaru, czyli optymalny dobór środka przesyłki do potrzeb klienta i rodzaju przewożonego ładunku.

Spedycja ARBA to najwyższej klasy specjaliści i sprzęt, zapewniający międzynarodowe usługi związane z realizacją procesu transportowego obejmującego szeroki wolumen towarów. Kadra spedycji ARBA dysponuje możliwościami w zakresie:

  • Zawierania umów o przewóz
  • Wyboru środka transportu
  • Odbioru oraz przygotowania przesyłki do przewozu
  • Odpraw celnych
  • Sporządzania pełnej dokumentacji transportowej

Przejmując na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces transportu spedycja ARBA gwarantuje wszelkie działania zmierzające do szybkiej, profesjonalnej i szerokiej obsługi zlecenia, zapewniając swoim Klientom komfort oraz pewność realizacji zadań na najwyższym poziomie.Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom ARBA wyodrębniła w swojej strukturze grupę SPD Team.

Grupa SPD Team to wysokiej klasy koordynatorzy, spedytorzy oraz operatorzy transportowi, którzy czuwają nad przebiegiem zlecenia, monitorując je od chwili przyjęcia aż do przekazania przesyłki odbiorcy. Dodatkowo – podejmują działania związane z cesją praw związanych do przesyłki, oraz podjęciem należności za dostarczoną przesyłkę i jej sprzedaż.

Nowoczesna hala logistyczna ARBA, wyposażona w specjalistyczne systemy oraz sprzęt pozwala na przeładunek oraz składowanie przesyłek z zachowaniem międzynarodowych norm.

SPD Team ARBA to synonim najwyższej jakości popartej wieloletnim doświadczeniem.